HB Ring ile Sevdiğinizin Kalbini Hissedin

The Touch Firmasının geliştirdiği ve Gerçek Zamanlı Kalp Atışı Yüzüğü Olan “HB Ring”, Sevdiklerinin Kalp Atışını Hissetmek İsteyenler İçin Ön Siparişe Sunuldu

18 Ağustos 2016 Perşembe, 17:59
HB Ring ile Sevdiğinizin Kalbini Hissedin

Akıllı saatler, fitness bileklikleri ve VR Gözlükler gibi gelişmekte olan giyilebilir teknolojilerin arasına birbirinden ilgi çekici ürünler eklenmeye devam ediyor. Bunlardan bir tanesi olan ve yaklaşık 2,5 yıldır geliştirilen The Touch firmasının ürünü HB Ring, Ağustos ayı itibariyle ön sipariş ile tüketicilerin beğenisine sunuldu.

İşin ilginç yanı ise, HB Ring‘ in 18K Altın Kaplama olan modelinin Kasım 2016 tarihinde teslim edilmek üzere sadece 50 adet sipariş alınıyor olması. Paslanmaz çelik olarak üretilen diğer modeli ise, yalnızca 1000 adet siparişi kabul edebilmekte. Paslanmaz çelik modelin teslimatının ise, en geç yıl sonu yapılması planlanıyor.

Teknik Özellikleri

HB Ring’ in teknik özelliklerine değinecek olursak, basit bir mantık ile Bluetooth teknolojisini kullanarak bağlantı sağlamakta olan ürün için akıllı telefonunuzla iletişim kurmanız gerekiyor. Bunun için ise, Apple kullanıcılarının App Store, Android kullanıcılarının ise, Google Play Store‘ dan HB Ring için yazılmış olan özel uygulamayı indirmeleri yeterli.

Google Duo ve Google Allo Geliyor  En Önemli Özellikleri

HB Ring’ in en önemli özelliği ise, parmağınıza takmış olduğunuz yüzüğe dokunduğunuz anda, diğer yüzüğe sahip sevdiğinizin kalp atışlarının birebir ritmini özel sensörleri sayesinde halka şeklinde yaydığı bildirim ışığı ile yüzüğünüz üzerinde izleyebilmeniz. Bu fantastik sayılabilecek özellik ile sevdiğinizi her an yanınızda hissedebileceksiniz.

HB Ring’ in altın kaplama ve paslanmaz çelik versiyonlarının her ikisinin yüzeyinde safir kristal kaplama bulunmakta. Bu kaplama sayesinde, çizilmelere karşı oldukça dayanıklı hale gelmiş olan yüzük, aynı zamanda su geçirmezlik özelliğine de sahip. Çok şık bir görüntüye sahip olan ve ön sipariş ile şu an satın alınabilen yüzüğün fiyatları ise, 599 usd paslanmaz çelik modelinin fiyatı, 2.990 usd ise 18k altın kaplama modelinin fiyatı olarak belirlenmiş.

iOS 10 Public Beta 5 yayınlandı  Ön Sipariş Durumu

Beklenilen bir talep gören ürünün stoklarının kısa bir sürede azaldığını ve altın kaplama modelinin ise tükenmek üzere olduğunu belirtmekte fayda var. Kullanıcıların deneyimlerini görmemiz için biraz daha beklememiz gerekecek. Bunun sebebi ise, daha önce belirttiğimiz gibi ürün dağıtımlarının yıl sonunu buluyor olması.

Haberin videosunu izlemek görseller için tıklayın.

Nokia Markası Yeni Telefonları ile Geliyor!

Resident Evil 7 Oynanış Videosu Yayınlandı

Scorp hayvanlar için 200’den fazla evin kapısına su koydu

Yeni Yamaha Tracer 700 ile yeni rotalar, yeni anılar biriktirme vakti!

Intel Joule Sistemini Tanıttı

Yorumlar

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber Sistemi Tasarım ve Programlama: Haber Yazılımı