14 Ocak 2016 Perşembe, 16:05
ilker Öztürk
ilker Öztürk ilker.ozturk@istanbulfinanshaber.com Tüm Yazılar

Nereye doğru gidiyoruz?

Bugün yaptığım Banka toplantısında 2015 yılı bizim için kötü geçti. Kiminle konuşsam ekonomi verilerinin çok kötü olduğunu 2016 yılında düzelme beklemediklerini umduklarını belirttiler. 2015 Haziran seçimlerinden beri ülke bir türlü istikrarlı bir şekilde yol alamadı. Yaz tatili derken aradan yeni seçim sürecine hazırlanıldı. Diyarbakır ve Ankara garı önü patlaması insanlarımızın şuur altın ne oluyor nereye […]

Bugün yaptığım Banka toplantısında 2015 yılı bizim için kötü geçti. Kiminle konuşsam ekonomi verilerinin çok kötü olduğunu 2016 yılında düzelme beklemediklerini umduklarını belirttiler.

2015 Haziran seçimlerinden beri ülke bir türlü istikrarlı bir şekilde yol alamadı. Yaz tatili derken aradan yeni seçim sürecine hazırlanıldı. Diyarbakır ve Ankara garı önü patlaması insanlarımızın şuur altın ne oluyor nereye gidiyoruz.

Sorular sormaya korku duymaya başladı Sultanahmet bombacısı ülkeye ellerini kollarını sallaya sallaya giriyor.

Bu inanılır gibi değil nasıl ülkenin güvenliği sağlanyor? Herkes umarım düzelir diye bekliyoruz fakat kürtlerin Devlete karşı tutumları hiç hoş olmayan bir şey bir de Suriye’ li sığınmacılar çıktı. Çalışma izin verilecekmiş peki bu kadar işsiz insanlar ne olacak tam bir seneden beri işsiz gazeteci arkadaşlarımız ev kiralarını ödeyemiyor.

Evlerine bir ekmek götüremeyen insanlar var. Avrupa sınırını kapatmış Türkiye’ye başının çaresine bek diyor.

Dünya’da İslama fobi var, Bütün islam ülkelerinde kargaşa savaş var neden acaba? Avrupa ve Hiristiyan ülkelerde yok. Sorunun cevabı burada Avrupa ve Amerika islamiyeti törerist olarak suçlayıp mezhep savaşları çıkartıp kardeşi kardeşe kırdırmakta.

Türkiye ortadoğunun ve Batının tam ortasında kalmış çok büyük hayat mücadelesi vermekte.

Ekonomik olarak, Finans,Borsa ,siyasetçi olarak hep birlikte haraket edip bu zor günlerden kurtulmalıyız.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber Sistemi Tasarım ve Programlama: Haber Yazılımı