Opel GTC Global’den düşük faizli kredi imkanı

12 Aralık 2015 Cumartesi, 12:42
646356

Katar merkezli Mannai Grup tarafından yapılan yatırımla faaliyetlerine başlayan Opel GTC Global, müşteri memnuniyeti ilkesi ile çıktığı yolda emin adımlarla yürümeye devam ediyor.

12-13 Aralık tarihleri arasında Altunizade ve Acıbadem lokasyonlarında gerçekleştirilecek olan aktiviteler ile müşterilerin keyifli bir hafta sonu geçirmesi hedeflenirken, ayrıca bu tarihlerde showroomları ziyaret eden müşteriler için sürpriz hediyeler verilmesi planlanıyor. Bu kapsamda Opel GTC Global 1. yılına özel 1,17 gibi düşük kredi faiz imkânı ile araç sahibi olmak isteyenlerin yüzlerini, Aralık ayı boyunca güldürmeye de devam edecektir.

Ayrıca yıl için de yapılan büyük filo anlaşmalarına bir yenisini daha ekleyen GTC Global Otomotiv, Çetur Filo Kiralamaya satılan 45 adetlik araç teslimatını da hafta sonu etkinliğinde gerçekleştirecektir.

Opel GTC Global Otomotiv,

Müşterilerinin işlerine geç kalmadan gidebilmeleri için sabah 07.30’da servis hizmeti ve kahvaltı ikramının yanı sıra; ücretsiz yerinden alım yerine teslim, ücretsiz lastik oteli ve randevu almadan gelen müşteriler için ekspres servis hizmeti de sunuyor.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber Sistemi Tasarım ve Programlama: Haber Yazılımı